Flitreler
Kapat

Kurdela İğneli Toka TB0017

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70

Kurdela İğneli Toka; size zariflik ve şıklık verecek özel bir tasarımdır. Parlak taşlarının ışıltısı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Uzun veya kısa farketmeksizin; düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınızı Kurdela İğneli Toka ile şık gösterebilirsiniz. Tüm saç renklerine uyum sağlayacaktır. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde, saçlarınızı Kurdela İğneli Toka ile toplayabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla Kurdela İğneli Toka’yı kullanarak kendinize özgü tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kurdela İğneli Toka ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve kibar duruşu ile istediğiniz her yerde Kurdela İğneli Toka’yı rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz, Kurdela İğneli Toka ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Tokanın uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize  girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.