Flitreler
Kapat

Lacivert Taşlı Şık Küpe KPG0038

Sorry - this product is no longer available

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Lacivert Taşlı Şık Küpe; parlak lacivert taşına ışıltı katan minik taşları ile size zarif bir duruş verecektir. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinizi veya tulumlarınızını canlandırmak için Lacivert Taşlı Şık Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Lacivert Taşlı Şık Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Lacivert Taşlı Şık Küpe ile günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Lacivert Taşlı Şık Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak Lacivert Taşlı Şık Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi rahatsız etmeyecek güzel bir hediye olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.