Flitreler
Kapat

Lame Halkalı Renkli Bileklik BIE0002

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺47,20
Lame Halkalı Renkli Bileklik; iç içe geçmiş halkaları ve rengarenk boncukları ile özel tasarımdır. Size enerji verecek ve mutlu edecek hoş bir aksesuardır.
Lame Halkalı Renkli Bileklik, renkleri ve canlılığı ile size hareket katarken, çevrenizdekilerin ilgilerini sizin üzerinize çekecektir. Gösterişli ve göz alıcı takıları seven bayanların tercihi olabilecek tasarımı ile takı dolaplarınızın nadide parçalarından biri olacaktır. Lame Halkalı Renkli Bileklik'i, günlük sade kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Lamze Halkalı Renkli Bileklik, spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir.
Sevdiklerinize göz alıcı, canlı ve hareketli hediye olarak verebileceğiniz Lame Halkalı Renkli Bileklik ile onları gülümsetebilir, mutlu edebilirsiniz. Bu eşsiz hediyeniz ile sevdikleriniz üzerinde unutulmayacak bir iz bırakabilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.