Flitreler
Kapat

Lame Kelebek Kolye KKG0010

Sorry - this product is no longer available

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40

Lame Kelebek Kolye; kelebek figürü ile canlılığı, gençliği ve hareketi arayanlar için en uygun tercih olacaktır. Lame Kelebek Kolye ile mutluluğunuz yüzünüzde sıcak bir gülümse yaratacaktır.
Günlük kombinlerinizde uzun veya kısa elbiseleriniz, tişört-pantolon/şort kombinleriniz ve tulumlarınız ile Lame Kelebek Kolye’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun veya kısa uçuş uçuş elbiseleriniz ile Lame Kelebek Kolye kullanarak enerjinize enerji katabilirsiniz. Dilerseniz abiyelerinizi de Lame Kelebek Kolye’nin zerafetiyle tamamlayabilir, ışıltınızı çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Zarif ve naif boynunuzda hoş duracaktır. Her yaştan bayanın severek kullanacağı Lame Kelebek Kolye, takı dolaplarınızda bulunması gereken bir tasarımdır. Ofis şıklığınıza sade, zarif ve hoş tarzı ile Lame Kelebek Kolye’yiekleyerek tüm günü mutlu geçirebilirsiniz.
Anneniz, sevgiliniz/eşiniz, kız kardeşiniz ve arkadaşlarınız için hareketli, heyecan verici ve şık tasarımı ile Lame Kelebek Kolye’yi hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi şık hediyeniz ile mutlu edebilir, yüzlerinde içten ve sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.