Flitreler
Kapat

Lame Kelebek Kolye KKG0020

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Lame Kelebek Kolye; zarif, sade zincirinin ucunda büyük ve küçük kelebekleri ile tasarlanmıştır. Kelebek kanatları parlak taşlarla süslenerek hareketlendirilmiştir.
Yaz-bahar aylarında V yakalı bluzlerinizi, renkli uçuş uçuş elbiselerinizi, şık tulumlarınızı Lame Kelebek Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Lame Kelebek Kolye'nin sadeliği ve parlaklığını sıcak ve içten gülümseniz ile birleştirerek kendinizi her an ön planda hissedebilirsiniz. Her yaştan bayanın severek kullanacağı ve kullanmaktan mutluluk duyacağı Lame Kelebek Kolye ile her zaman ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Ofis şıklığınıza da sade, zarif ve hoş tarzı ile Lame Kelebek Kolye’yi ekleyerek tüm günü mutlu geçirebilirsiniz.
Annenize, eşinize/sevgilinize, kız kardeşinize ya da arkadaşlarınıza şık, parlak tasarımı ile stillerini tamamlayacak Lame Kelebek Kolye’yi hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediyeniz ile özel olduklarını hissettirebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.