Flitreler
Kapat

Lame Set Takı STB0060

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺106,20
Lame Set Takı; parlak taşları ve özel deseni ile klasik ve şık tarzınızı tamamlayacak özel bir settir. Sarışın, esmer veya buğday tüm ten renklerinde hoş duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık kombininize Lame Set Takı ile şık bir dokunuş ekleyerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Sade abiye elbiselerinizi Lame Set Takı ile hareketlendirebilirsiniz. Lame Set Takı; güzelliğinize güzellik katarken zerafetinizi ön plana çıkartacaktır. Asil duruşu ve özel tasarımı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekecek ve sizi gecenin gözdesi yapacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize zarif ve hoş bir hediye arıyorsanız; çok uzağa gitmenize gerek kalmadan Lame Set Takı'yı seçerek, sizin için en uygun tercihe ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi Lame Set Takının klasik ve şık görünümü ile mutlu edebilirsiniz.
Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.