Flitreler
Kapat

Lame Taşlı Zarif Bileklik BIB0061

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Lame Taşlı Zarif Bileklik; büyüklü-küçüklü halkaları ve parlak taşları ile sade ve modern bir tasarıma sahiptir. Lame Taşlı Zarif Bileklik, bileğinizde asil duruşu ve özel tasarımı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekecek ve sizi gecenin gözdesi yapacaktır. 
Sadeliği seven bayanların tercihi Lame Taşlı Zarif Bileklik, severek kullanacağınız bilekliğiniz olacaktır.  Lame Taşlı Zarif Bileklik, günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatı verir. Dışarı çıkacağınız bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Lame Taşlı Zarif Bileklik, size farklı bir parıltı katacaktır. Dilerseniz düğün, nişan veya özel davetlerinizde abiye kıyafetlerinizi Lame Taşlı Zarif Bileklik ile tamamlayabilirsiniz.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Lame Taşlı Zarif Bileklik ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.