Flitreler
Kapat

Lame Uzun Kolye KLE0039

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺44,84

Lame Uzun Kolye; zarif, uzun zinciri, sallantılı ucu, sade ve şık tasarımı ile sizlerin vazgeçilmez aksesuarı olacaktır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilirfarklı bir stil yaratabilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel kutlamalar/davetlerde dekolteli, şık abiyeleriniz ile Lame Uzun Kolye'yi kombinleyerek güzelliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Gün boyu şıklığınızı tamamlayacak ve herkesin beğenisini kazanacak bir tasarıma sahiptir. Lame Uzun Kolye; özel tasarımı ile enerjinize enerji katacak ve sizi canlı gösterecektir. Ufak detayları ile şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayacaktır. Şık tulumunuz ve at kuyruğu saçınız ile Lame Uzun Kolye’yi kullanarak zarif boynunuzu, güzelliğinizi ve modern tarzınızı çevrenizdekilere gösterebilirsiniz. Hem günlük kullanımlarınızda hem de ofis şıklığınızda sizi tamamlayacak ve severek kullanacaksınız. Gün boyu size güzellik katarken, gecenizde ise parlak taşları ile ışıltınızı yansıtacaktır.

Annenize, eşinize/sevgilinize, kız kardeşinize ya da arkadaşlarınıza iddialı, şık, modern tasarımı ile stillerini tamamlayacak olan Lame Uzun Kolyeyi hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediyeniz ile özel olduklarını hissettirebilir ve onları mutlu edebilirsiniz

Kolyenin uzun süreli kullanımı içinlütfen su (duşahavuza, denize girmek vb.), parfümalkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.