Flitreler
Kapat

Mavi Kelebek Kolye KKG0002

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40

Mavi Kelebek Kolye; altın rengi kısa zinciri ve mavinin huzuru verici tonu ile çok şık bir tasarımdır. Mavi Kelebek Kolye; sarışın, esmer veya buğday ten rengi farketmeksizin sizi dikkat çekici bir görünüşe kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinizde genç, canlı, her an değişime açık ruh güzelliğinizi Mavi Kelebek Kolye ile yansıtabilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında tazelenen enerjik ruhunuzu, hareketliliğinizi Mavi Kelebek Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Mavi Kelebek Kolye ile en güzel elbiselerinizi, tişört-pantolon veya bluz-pantolonlarınızı  kombinlediğinizde iyimserliğiniz, mutluluğunuz ve enerjiniz ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz. Mavi Kelebek Kolye, severek kullanacağınız, derin anlamı olan şık bir kolyedir ve takı dolabınızda bulundurmanız gereken tasarımlardandır. Genç bayan ve küçük hanımlar da Mavi Kelebek Kolye’yi severek kullanabilirler.
Mavi; inceliğin, huzurun ve nezaketin rengidir. Sevdiklerinize şık ve derin anlamı olan bir hediye arıyorsanız; Mavi Kelebek Kolye aradığınız kolyedir. Sevdiklerinizi Mavi Kelebek Kolye ile mutlu edebilir, yüzlerinde sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.