Flitreler
Kapat

Mavi Kelebek Kolye KKG0039

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50

Mavi Kelebek Kolye; lame zarif zinciri ile kelebek figüründeki mavinin huzur verici tonu ile şık bir tasarımdır. Mavi Kelebek Kolye ile mutluluğunuz yüzünüzde sıcak bir gülümse yaratacaktır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.
Günlük kombinlerinizde; uzun veya kısa elbiseleriniz, tişört-pantolon/şort, tulumlarınız ile Mavi Kelebek Kolye’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğum günü kutlamaları, partiler veya gündüz/gece arkadaşlarınızla toplandığınız zamanlarda kombininize Mavi Kelebek Kolye’yi ekleyerek arkadaşlarınızın beğenisini alabilirsiniz. Yaz-kış her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis şıklığınıza enerjik, hareketli ve renkli tasarımı ile Mavi Kelebek Kolye’yi ekleyerek tüm günü mutlu geçirebilirsiniz. Zarif ve sade duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini Kelebek Kolye ile üzerinize çekebilirsiniz. Mavi Kelebek Kolye, severek kullanacağınız derin anlamı olan şık bir kolyedir ve takı dolabınızda bulundurmanız gereken tasarımlardandır. Genç bayan ve küçük hanımlar da Mavi Kelebek Kolye’yi severek kullanabilirler.
Sevdiklerinize enerji dolu, hareketli ve derin anlamı olan bir hediye arıyorsanız; Mavi Kelebek Kolye bulabileceğiniz en ideal hediye olacaktır. Sevgilinize/eşinize romantik bir armağan olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve onları içten gülümsetecektir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.