Flitreler
Kapat

Mavi Zincir Kolye KLK0099

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Mavi Zincir Kolye; mavi ve gümüş renkli zincirlerin sade ve şık tasarımıdır. Farklı boydaki dikey zincirleri ve uçlardaki küçük topları ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Zarif boynunuzu, Mavi Zincir Kolye ile tamamlayarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Dekolte elbiselerinizi ve dekolte bluzlerinizi yoğun zincir uzantıları ile dolduracaktır. Mavi Zincir Kolye farklı ve özel olmayı sevenler için tasarlanmıştır.İsterseniz günlük kombinlerinizde, isterseniz abiye kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Katılacağınız özel davetlerde, nişan ve düğünlerde Mavi Zincir Kolye ile ilgiyi üzerinize çekebilir ve farklı tarzınızı yansıtabilirsiniz. Spor abiyelerinizi de hareketlendirmek için Mavi Zincir Kolye'yi kullanabilirsiniz.  Yoğun görünüşlü kolyeleri seven bayanların tercihi; Mavi Zincir Kolye olacaktır.
Sevdiklerinize stillerini yansıtabilecekleri şık bir hediye arıyorsanız, Mavi Zincir Kolye aradığınız hediyedir. Mavi Zincir Kolye'nin şıklığı ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, onların güzelliklerine güzellik katabilirsiniz. 
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.