Flitreler
Kapat

Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik BIG0069

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70
Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik; şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz renkli ve canlı bir tarza sahiptir. Dore renginin tüm tenlere kolay uyumu ile günlük kombinlerinizde Mor Fuşya Taşlı Dore Bilekliği kullanabilirsiniz. 
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik, sizi canlandırırken enerjinize eneji katacaktır. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt jean kombinlerinizde hareketli, cezbedici rengi ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik'i bir arada kullanarak kendinize özgü tarz elde edebilirsiniz. Spor abiyelerinizle de kullanabileceğiniz Mor Fuşya Taşlı Dore Bileklik güzelliğinizi ve şıklığınızı ince bileklerinizle yansıtacaktır.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Mor Fuşya Taşlı Dore  Bileklik ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi rahatsız etmeyecektir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.