Flitreler
Kapat

Mor Kelebek Kolye KKG0009

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Mor Kelebek Kolye; zarif ve uzun gümüş zincirinin ucunda parlak taşları ve mor renkte kanatları ile tasarlanmıştır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.

V yakalı gömlek/ bluzleriniz ya da dekolteli kıyafetleriniz ile Mor Kelebek Kolye kullanabilirsiniz. Uzun veya kısa uçuş uçuş elbiseleriniz ile Mor Kelebek Kolye kullanarak enerjinize enerji katabilirsiniz. Hareketli ve dinamik tasarımı sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Mor Kelebek Kolye’yi kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Zarif, şık ve canlı olmak istiyorsanız Mor Kelebek Kolye size istediklerinizi verebilecek bir tasarımdır. Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz özel bir akşamda ya da özel davetlerinizde şık kombininizi parlak, süslü ve hareketli kolyeniz ile tamamlayabilirsiniz. 

Anneniz, sevgiliniz/eşiniz, kız kardeşiniz ve arkadaşlarınız için hareketli, heyecan verici ve şık tasarımı ile Mor Kelebek Kolye’yi hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi şık hediyeniz ile mutlu edebilir, yüzlerinde içten ve sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.