Flitreler
Kapat

Mor Taşlı İnci Broş BB0002

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Mor Taşlı İnci Broş; altın rengi, mor taşları ve incisi ile bir bütün olarak tasarlanmıştır. Sizlere asil ve şık duruşu ile hoş bir hava katacaktır. Takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizdeki şık abiyelerinizi, şık kombinlerinizi süsleyebileceğiniz eşsiz bir aksesuardır. Mor Taşlı İnci Broşu abiye kıyafetlerinizden başka  abiye kıyafetinizi tamamlayan eldivenlerinize de takarak farklı ve dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Portföy çantalarınızla kullanarak kendi özel tasarımınızı yaratabilirsiniz. Mor Taşlı İnci Broş ile günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz.
Mor Taşlı İnci Broş'u sevdiklerinizin güzelliklerine güzellik katabilecekleri şık ve zarif bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Kendi güzelliğinize de tamamlayıcı son bir dokunuş ekleyebilirsiniz.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.