Flitreler
Kapat

Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklik BIG0073

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70
Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklik, kırmızı ince ip üzerinde, bayanların vazgeçemediği  nazar boncuğu kullanılarak, şıklığı ve sadeliği ile tasarlanmıştır.
Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklik, spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Kırmızı rengi sevenler ve vazgeçemeyenler için sade ve güzel olan Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklik, takı dolaplarınızda yer edinecek güzel bir bileklik olacaktır. Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklikten birden fazla adet kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. 
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz derin anlamı olan Nazar Boncuklu Kırmızı Bileklik ile onları özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Unutmayalım ki; mutluluklar çoğu zaman küçük ama anlamı büyük şeylerde gizlidir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.