Flitreler
Kapat

Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik BIG0041

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik'in sade ve kibar duruşu ile bileğinize şıklık katabilirsiniz. Derin anlamlı ve renkli boncukları ile Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik size mutluluk verecektir.
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik, şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz tarza sahiptir. Dore renginin tüm tenlere kolay uyumu ile günlük kombinlerinizde Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bilekliği kullanabilirsiniz.  Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt pantolon kombinlerinizde  Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bilekliği kullanarak ince ve zarif bileğinizi şık gösterebilirsiniz. 
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz derin anlamı olan Nazar Boncuklu Kırmızı Kare Bileklik ile onları özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Unutmayalım ki; mutluluklar çoğu zaman küçük ama anlamı büyük şeylerde gizlidir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.