Flitreler
Kapat

Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bileklik BIG0046

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bileklik'in sade ve kibar duruşu ile bileğinize şıklık katabilirsiniz. Derin anlamı, küçük nazar boncuğu ve mavi renkli çiçeği ile Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bileklik size mutluluk verecektir.
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Nazar Boncuklu Kırmızı Mavi Çiçek ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bileklik, şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Dore renginin tüm tenlere kolay uyumu ile günlük kombinlerinizde Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bilekliği kullanabilirsiniz.  Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt pantolon kombinlerinizde  Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bilekliği kullanarak ince ve zarif bileğinizi şık gösterebilirsiniz. 
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz derin anlamı olan Nazar Boncuklu Mavi Çiçek Bileklik ile onları özel ve değerli hissettirebilirsiniz. Unutmayalım ki; mutluluklar çoğu zaman küçük ama anlamı büyük şeylerde gizlidir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.