Flitreler
Kapat

Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik BIG0038

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik; renkli kelebek figürleri ile hareket katılarak tasarlanmıştır. Kelebeğin pozitif enerjisini size vererek, kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik ile bileğinize zarif, narin ve hoş bir hava katabilirsiniz.
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik, şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Dore renginin tüm tenlere kolay uyumu ile günlük kombinlerinizde Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bilekliği kullanabilirsiniz. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt pantolon kombinlerinizde Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bilekliği kullanarak ince ve zarif bileğinizi şık gösterebilirsiniz. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Nazar Boncuklu Pembe Kelebek Bileklik ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.