Flitreler
Kapat

Otantik Bronz Üçgen Set Takı STG0019

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺94,40

Otantik Bronz Üçgen Set Takı; deri ve tül detaylı ip kısmı, zarif ve otantik tasarımlı üçgen şekli ile sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Yeşil ve mor renkleri bronz rengine hareket katmıştır.

Otantik Bronz Üçgen Set Takı; isterseniz gündüz şıklığınızda isterseniz gece şıklığınızda severek takabileceğiniz şık bir tasarımdır. Düğün, nişan ve özel davetlerinizde şık kombininizi, abiye elbiselerinizi eşsiz güzelliğe sahip Otantik Bronz Üçgen Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. Dekolteli bluz veya elbisenizi şık kolyesi ile tamamlarken, toplu saçlarınız arasından tarz küpesini de gösterebilirsiniz. Otantik Bronz Üçgen Set Takı; arkadaşlarınızla toplanıp yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi set takının sade güzelliği ile aydınlatabilirsiniz. Otantik Bronz Üçgen Set Takı, sizi özel ve güzel hissettirecektir. 

Annenize, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza şık, gösterişli ve güzel bir hediye arıyorsanız; Otantik Bronz Üçgen Set Takı sizin tercihiniz olacaktır. Sevdiklerinizin güzelliğini Otantik Bronz Üçgen Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. 

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.