Flitreler
Kapat

Otantik Karo Set Takı STG0061

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺76,70

Otantik Karo Set Takı; klasik şıklığı seven bayanların tercihi olacak bir tasarımdır. Sade zincirinin ucundaki karo deseni ve üzerindeki yoğun parlak taşları ile tarzınıza şık bir dokunuş ekleyecektir.

Özel davetlerde ve kutlamalarınızda şık abiyelerinizi Otantik Karo Set Takı ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Otantik ve klasik tarzı ile takı dolabınızda bulunması gereken nadide parçalardandırOtantik Karo Set Takı'yı yeni yıl, doğumgünü gibi önemli günlerde sade kırmızı elbiseniz ile kombinleyerek gecenin en şık kadını siz olabilir ve arkadaşlarınızın hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Otantik Karo Set Takı ile kendinizi özel ve güzel hissedersiniz. 

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz, kardeşiniz veya arkadaşlarınız için aradığınız yılbaşı hediyesi; Otantik Karo Set Takıdır. Onların güzelliğine, takının otantik tasarımı ile güzellik katabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.