Flitreler
Kapat

Otantik Tül Çiçek Set Takı STG0030

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺94,40

Otantik Tül Çiçek Set Takı; deri ve tül detaylı ip kısmı, zarif ve otantik tasarımlı çiçeği ile sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Altın rengi çiçeği parlak taşlar ile süslenmiştir.

Otantik Tül Çiçek Set Takı; isterseniz gündüz şıklığınızda isterseniz gece şıklığınızda severek takabileceğiniz şık bir tasarımdır. Düğün, nişan ve özel davetlerinizde şık kombininizi, abiye elbiselerinizi eşsiz güzelliğe sahip Otantik Tül Çiçek Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplandığınızda, aile yemeklerinde, yeni yıl, doğumgünü gibi her türlü kutlamalarınızda dekolteli bluz veya elbisenizi şık kolyesi ile tamamlarken, toplu saçlarınız arasından şık küpenizi gösterebilirşıklığınıve güzelliğiniz ile gecenin en çekici kadını siz olabilirsiniz. Otantik Tül Çiçek Set Takı, sizi her daim özel ve güzel hissettirecektir. 

Annenize, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza şık, gösterişli ve güzel bir hediye arıyorsanız; Otantik Tül Çiçek Set Takı sizin tercihiniz olacaktır. Sevdiklerinizin güzelliğini Otantik Tül Çiçek Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. 

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.