Flitreler
Kapat

Pembe Bilye Kolye KLE0045

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Pembe Bilye Kolye; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Sarışın, esmer veya buğday ten hiç farketmeksizin sizi şık bir görünüşe kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Pembe Bilye Kolye'nin birden fazla adetini kullanarak; farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Günlük kullanımınız dışında plaj şıklığınız için de Pembe  Bilye Kolye'yi tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı ve güzel tarzlar yaratmak için Pembe Bilye Kolye aradığınız sadelikte bir kolyedir. Dilerseniz diğer renkleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. (KLE0046 ve KLE0047)
Sevdikleriniz için sade ve güzel bir tercih olan; Pembe Bilye Kolye'yi her yaştan bayan rahatlıkla kullanabilir. Sevdiklerinizi hoş ve cebinizi hiç rahatsız etmeyecek bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.