Flitreler
Kapat

Pembe Dore Taşlı Renkli Top Bileklik BIE0019

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30
Pembe Dore Taşlı Top  Bileklik; şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Yoğun boncukları ve aralardaki parlak taşları ile size zarif bir hava katacaktır.
Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Pembe Dore Taşlı Top Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt-pantolon kombinlerinizde zarif duruşu ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yemek yiyeceğiniz bir akşam şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Pembe Dore Taşlı Zarif Bileklik size farklı bir parıltı katacaktır. Abiye kıyafetleriniz ile de Pembe Dore Taşlı Top Bileklik kullanarak ince ve zarif bileğinizi şık gösterebilirsiniz.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Pembe Dore Taşlı Top Bileklik ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.