Flitreler
Kapat

Pembe Kelebek Kolye KKG0038

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Pembe Kelebek Kolye; gümüş rengi kısa zinciri ve pembenin neşe, mutluluk, saflığı çağrıştıran anlamı ile şık bir tasarımdır. Pembe Kelebek Kolye; sarışın, esmer veya buğday ten rengi farketmeksizin sizi tarz bir görünüme kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinizde kullanacağınız Pembe Kelebek Kolye sizi sakinleştirecek ve rahatlatacaktır. Bahar ve yaz aylarında tazelenen enerjik ruhunuzu, hareketliliğinizi Pembe Kelebek Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Pembe Kelebek Kolye ile en güzel elbiselerinizi, tişört-pantolon veya bluz-pantolonlarınızı kombinlediğinizde neşenizi, mutluluğunuzu ve enerjinizi çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Pembe Kelebek Kolye, severek kullanacağınız derin anlamı olan şık bir kolyedir ve takı dolabınızda bulundurmanız gereken tasarımlardandır. Genç bayan ve küçük hanımlar da Pembe Kelebek Kolye’yi severek kullanabilirler.
Neşe ve mutluluk veren bir renk olan pembe aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir. Sevdiklerinize şık ve derin anlamı olan bir hediye arıyorsanız; Pembe Kelebek Kolye aradığınız kolyedir. Sevdiklerinizi Pembe Kelebek Kolye ile mutlu edebilir, yüzlerinde sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.