Flitreler
Kapat

Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe KPG0052

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺17,70

Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe; pembe renginin enerji verici etkisi ve hareketli tarzı ile içinizi ısıtacak şık bir tasarımdır. Zarif ve şık olmayı seven bayanlar Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe’yi severek kullanabilirler.

Günlük kullanımlarınızda Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe ruhunuza pozitif enerji verecektir. Tarzınız ile ön planda olmak istiyorsanız; Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe tam aradığınız aksesuardır. Özel kutlamalarınızda veya eğlencelerinizde Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe sizi tamamlayacak gecenin yıldızı yapacaktır. Her yaştan bayanın kullanabileceği özel bir tasarımdır. 

Doğum günleri, kutlamalar veya özel günlerde sevdiklerinize Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe’yi hediye edebilirsiniz. Pembe Kumaş Altın Rengi Küpe ile sevdiklerinizi mutlu ederken, stillerini de tamamlayarak şıklık yapmış olacaksınız. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.