Flitreler
Kapat

Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik BIE0023

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺42,48
Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik; iri taşları ve soft renkleri ile sade bir tarza sahiptir. Dore renginin tüm tenlere kolay uyumu ile günlük kombinlerinizde Pembe Taşlı Zarif Bilekliği kullanabilirsiniz. 
Günlük kıyafetlerinizde zarif bileğinizi Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik, sizi canlandırırken enerjinize eneji katacaktır. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve tshirt jean kombinlerinizde hareketli, cezbedici rengi ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Düğün, nişan veya özel davetlerde şık, hareketli elbiselerinizi, abiyelerinizi Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik ile kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz spor abiyelerinizle de kullanabileceğiniz Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik güzelliğinizi ve şıklığınızı ince bileklerinizle yansıtacaktır.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Pembe Taşlı Zarif Roze Bileklik ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.