Flitreler
Kapat

Renkli Boncuklu Bileklik BIG0033

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺21,24
Renkli Boncuklu Bileklik; renkli küçük boncukları ve orta kısımdaki yusufçuk figürü ile sade bir tasarımdır. Her yaştan bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir aksesuardır.
Günlük kombinlerinizde elbiseleriniz, tulumlarınız, tişört pantolonlarınız ile Renkli Boncuklu Bilekliği rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özgü tarzınızı yansıtabilmek için birden fazla Renkli Boncuklu Bilekliği bir arada kullanabilirsiniz. Spor tarzınıza da uygun olan Renkli Boncuklu Bileklik, severek senelerce takı dolabınızda bulundurmanız gereken sade ve şık tarzı ile sizin kurtarıcı aksesuarınız olacaktır. Çok renkli oluşu ile size kolay kombinleme fırsatı verecektir. 
Annenize, arkadaşlarınıza, kızlarınıza hediye olarak Renkli Boncuklu Bilekliği düşünebilirsiniz. Canlı renkleri ile size ve sevdiklerinize enerji verecektir. Sevdiklerinizi Renkli Boncuklu Bileklik ile mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.