Flitreler
Kapat

Renkli Kelebek Kolye KKG0001

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40

Renkli Kelebek Kolye; altın rengi kısa zinciri ve mavi, pembe renklerinin neşe, mutluluk, huzur ve saflığı çağrıştırması ile özel bir tasarımdır. Renkli Kelebek Kolye; sarışın, esmer veya buğday ten rengi farketmeksizin sizi şık bir görünüşe kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinizde kullanacağınız Renkli Kelebek Kolye sizi sakinleştirecek, rahatlatacak ve mutlu edecektir. Bahar ve yaz aylarında tazelenen enerjik ruhunuzu, hareketliliğinizi Renkli Kelebek Kolye ile tamamlayabilirsiniz. Renkli Kelebek Kolye ile en güzel elbiselerinizi, tişört-pantolon veya bluz-pantolonlarınızı kombinlediğinizde neşenizi, mutluluğunuzu, saflığınızı çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Renkli Kelebek Kolye, severek kullanacağınız derin anlamı olan şık bir kolyedir ve takı dolabınızda bulundurmanız gereken tasarımlardandır. Genç bayan ve küçük hanımlar da Renkli Kelebek Kolye’yi severek kullanabilirler.
Neşe ve mutluluk veren bir renk olan Pembe aynı zamanda hayallerin ve aşkın rengidir. Mavisi ise sakinliği ve huzuru simgeler. Sevdiklerinize şık, derin anlamı olan bir hediye arıyorsanız; Renkli Kelebek Kolye aradığınız kolyedir. Sevdiklerinizi Renkli Kelebek Kolye ile mutlu edebilir, yüzlerinde sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.