Flitreler
Kapat

Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik BIE0014

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺64,90
Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik'in; canlı ve parlak taşlarının dore ile muhteşem uyumu ince bileğinize şıklık katacaktır. Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik; taktığınızda size pozitif enerji ve mutluluk verecektir.
Günlük sade kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik; renkleri ve canlılığı ile size hareket katarken, çevrenizdekilerin ilgilerini sizin üzerinize çekecektir. Gösterişli ve göz alıcı takıları seven bayanların tercihi olabilecek tasarımı ile takı dolaplarınızın nadide parçalarından biri olacaktır. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık kombinleriniz ile Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik kullanarak çevrenizdekilerin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. 
Sevdiklerinize farklı, şık ve özel bir hediye olarak Renkli Taşlı Dore Abiye Bilekliği düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve gülümsetmek için Renkli Taşlı Dore Abiye Bileklik en güzel hediye olacaktır.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.