Flitreler
Kapat

Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik BIB0055

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺53,10
Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik; canlı ve parlak taşlarının dore ile muhteşem uyumu ince bileğinize asalet katacaktır. Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik'i taktığınızda; size pozitif enerji ve mutluluk verecektir.
Günlük sade kombinlerinizi hareketlendirmek için kullanabilirsiniz. Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik; renkleri ve canlılığı ile size hareket katarken, çevrenizdekilerin ilgisini sizin üzerine çekecektir. Gösterişli ve göz alıcı takıları seven bayanların tercihi olabilecek tasarımı ile takı dolaplarınızın nadide parçalarından biri olacaktır. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık kombinleriniz ile Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik kullanarak çevrenizdekilerin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. 
Sevdiklerinize farklı, şık ve özel bir hediye olarak Renkli Taşlı Kelepçe Bilekliği düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve gülümsetmek için Renkli Taşlı Kelepçe Bileklik en güzel hediye olacaktır.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.