Flitreler
Kapat

Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik BIE0011

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺64,90
Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik; canlı ve renkli taşlarının enerjisini sizin ruhunuza yansıtacak özel ve gösterişli bir tasarımdır.
İddiali ve gösterişli olmayı seven bayanların tercihi Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik olacaktır. Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik; farklılığı ve dikkat çekici olmayı sevenlere özgün bir görünüm kazandıracaktır. Renkli Taşlı Siyah Elastik Bilekliği günlük kombinlerinizde kullanarak iddialı duruşunuzu ön plana çıkartabilirsiniz. Gösterişli ve farklı oluşunuzu gün içinde yansıtabilirsiniz. Özel davetlerinizdeki abiye kıyafetlerinizi Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik ile kombinleyerek farklı tarzınızı yansıtabilir, gecenin en dikkat çekici kadını olabilirsiniz.
Sevdiklerinize özel ve farklı bir hediye arıyorsanız, Renkli Taşlı Siyah Elastik Bileklik tam da istediğiniz farklılığı yaratacak bir bileklik olacaktır. Özel ve farklı tasarımı ile kendinizi sevdiklerinize her an hatırlatabilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.