Flitreler
Kapat

Roze Zarif İnci Broş BB0019

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Roze Zarif İnci Broş; altın rengi çiçeği inciler ile süslenerek tasarlanmış zarif ve hoş bir broştur. Sizlere asil ve şık duruşu ile hoş bir hava katacaktır. Takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır.
Düğün, nişan veya özel organizasyonlarınızda şık abiyelerinizi, şık kombinlerinizi süsleyebileceğiniz eşsiz bir aksesuardır. Roze Zarif İnci Broşu abiye kıyafetlerinizden başka; abiye kıyafetinizi tamamlayan eldivenlerinize de takarak farklı ve dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Portföy çantalarınızla kullanarak kendi özel tasarımınızı yaratabilirsiniz. Roze Zarif İnci Broş ile günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Roze Zarif İnci Broşun zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Roze Zarif İnci Broş'u sevdiklerinizin güzelliklerine güzellik katabilecekleri şık ve zarif bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Kendi güzelliğinize de tamamlayıcı son bir dokunuş ekleyebilirsiniz.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.