Flitreler
Kapat

Siyah Derili At Nalı Bileklik BIG0074

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺25,96
Siyah Derili At Nalı Bileklik; siyah sade deri ipleri, renkli boncuklar ile süslenmiş; farklı bir tasarıma sahiptir. Günlük kombinlerinizde elbiseleriniz, tulumlarınız, tişört pantolonlarınız ile Siyah Derili At Nalı Bilekliği rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özgü tarzınızı yansıtabilmek için birden fazla Siyah Derili At Nalı Bilekliği bir arada kullanabilirsiniz. Spor tarzınıza da uygun olan Siyah Derili At Nalı Bilekliği severek senelerce kullanabilirsiniz. Her yaştan bayanın rahatlık kombinleyebileceği bir bilekliktir. Siyah Derili At Nalı Bileklik; takı dolabınızda bulundurmanız gereken spor tarza sahip şık ve iddiali bir bilekliktir. 
Sevdiklerinize farklı, şık ve özel bir hediye olarak Siyah Derili At Nalı Bilekliği düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve gülümsetmek için Siyah Derili At Nalı Bileklik en güzel hediye olacaktır.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.