Flitreler
Kapat

Siyah Gri Halka Küpe KPG0119

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Siyah Gri Halka Küpe; hem modern hem sade stile sahiptir. Spor şıklık yaratmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Beyaz tenli, esmer ya da kumral, tüm tenlerde modern tarzı ile çok şık duracaktır. 
At kuyruğu yapılmış saçınızla gün içinde hoş bir görünüm elde edebileceğiniz gibi; akşam özel bir davette de toplanmış saçlarınızla Siyah Gri Halka Küpe ile zerafetinizi gösterebilirsiniz. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde abiyelerinizi, şık kombininizi Siyah Gri Halka Küpe ile  tamamlayarak göz alıcı olabilirsiniz. Farklılığınızı ortaya koymak istiyorsanız Siyah Gri Halka Küpe sizin tercihiniz olabilir. Günlük kombinlerinizi tamamlayarak spor şıklığınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Annenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize, kısacası tüm sevdiklerinize onları mutlu etmek için hediye edeceğiniz; senelerce severek kullanacakları Siyah Gri Halka Küpe, takı dolaplarının vazgeçilmezi olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.