Flitreler
Kapat

Siyah Kelebek Kolye KKG0005

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Siyah Kelebek Kolye; uzun zarif zincirinin ucunda parlaklığı ve siyahın asil duruşu ile şık bir tasarımdır. Siyah Kelebek Kolye ile mutluluğunuz yüzünüzde sıcak bir gülümseme yaratacaktır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.
Günlük kombinlerinizde uzun veya kısa elbiseleriniz, tişört-pantolon/şort, tulumlarınız ile Siyah Kelebek Kolye’yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğum günü kutlamaları, partiler veya gündüz/gece arkadaşlarınızla toplandığınız zamanlarda kombininize Siyah Kelebek Kolye’yi ekleyerek arkadaşlarınızın beğenisini alabilirsiniz. Yaz-kış her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis şıklığınıza enerjik, hareketli ve asil tasarımı ile Siyah Kelebek Kolye’yi ekleyerek tüm günü mutlu geçirebilirsiniz. Zarif ve sade duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini Siyah Kelebek Kolye ile üzerinize çekebilirsiniz. Siyah Kelebek Kolye, severek kullanacağınız, derin anlamı olan şık bir kolyedir ve takı dolabınızda bulundurmanız gereken tasarımlardandır.
Sevdiklerinize enerji dolu, hareketli ve derin anlamı olan bir hediye arıyorsanız; Siyah Kelebek Kolye bulabileceğiniz en ideal hediye olacaktır. Sevgilinize/eşinize romantik bir armağan olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu edecek ve onları içten gülümsetecektir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.