Flitreler
Kapat

Siyah Taşlı Geometrik Bileklik BIE0005

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺47,20

Siyah Taşlı Geometrik Bileklik; altın rengi zarif detayları ve geometrik siyah taşları ile asil bir tarza sahiptir. İnce bileklerinizde asaletinizi Siyah Taşlı Geometrik Bileklik ile yansıtabilirsiniz.

Sadeliği ve şık olmayı seven bayanların tercihi olan Siyah Taşlı Geometrik Bileklik, severek kullanacağınız bilekliğiniz olacaktır. Dışarı çıkacağınız bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Siyah Taşlı Geometrik Bileklik, size farklı bir parıltı katacaktırSiyah Taşlı Geometrik Bileklik; dikkat çekici ve farklı olmak isteyen bayanların tercihi olacaktır. Siyah Taşlı Geometrik Bileklik, aynı zamanda siyahın asaleti ve şıklığını üzerinizde taşıyabileceğiniz özel bir bilekliktir. Siyah Taşlı Geometrik Bilekliği dilerseniz günlük kombinlerinizde kullanarak farklı duruşunuzu ön plana çıkartabilirsiniz. Özel ve farklı oluşunuzu gün içinde de yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel ve farklı bir hediye arıyorsanız, Siyah Taşlı Geometrik Bileklik tam da istediğiniz farklılığı yaratacak bir bileklik olacaktır. Sevdiklerinizi şık ve asil olan Siyah Taşlı Geometrik Bileklik ile mutlu edebilirsiniz.

Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.