Flitreler
Kapat

Siyah Taşlı Gri Bileklik BIE0004

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺70,80

Siyah Taşlı Gri Bileklik; yanyana ince gri şeritleri üzerinde siyah ve parlak iri taşları ile şık bir tasarıma sahiptir. Farklı oluşunuzu ve şıklığınızı Siyah Taşlı Gri Bileklik ile çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz.

Sadeliği ve şık olmayı seven bayanların tercihi olan Siyah Taşlı Gri Bileklik, severek kullanacağınız bilekliğiniz olacaktır. Dışarı çıkacağınız bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Siyah Taşlı Gri Bileklik, size farklı bir parıltı katacaktır. Siyah Taşlı Gri Bileklik; dikkat çekici ve farklı olmak isteyen bayanların tercihi olacaktır. Siyah Taşlı Geometrik Bileklik, aynı zamanda siyahın asaleti ve şıklığını üzerinizde taşıyabileceğiniz özel bir bilekliktir. Siyah Taşlı Geometrik Bilekliği dilerseniz günlük kombinlerinizde kullanarak farklı duruşunuzu ön plana çıkartabilirsiniz. Özel ve farklı oluşunuzu gün içinde de yansıtabilirsiniz. Siyah Taşlı Geometrik Bileklik'i abiyelerinizle de kombinleyebilir; şıklığınızı ve farklı tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel ve farklı bir hediye arıyorsanız, Siyah Taşlı Geometrik Bileklik tam da istediğiniz farklılığı yaratacak bir bileklik olacaktır. Sevdiklerinizi şık ve asil olan Siyah Taşlı Geometrik Bileklik ile mutlu edebilirsiniz.

Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.