Flitreler
Kapat

Siyah Taşlı Gümüş Yüzük YO0149

Tek Ölçü (size): 7
Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Siyah Taşlı Gümüş Yüzük; iddialı ve gösterişli olmayı sevenlerin tercihi ve vazgeçilmezi olacak bir tasarımdır. Siyah taşının asil duruşu sizi şık gösterecek ve mutlu edecektir.

Düğün, nişan, özel yemekler veya davetlerde şıklığınıza şıklık ve gösteriş eklemek istiyorsanız aradığınız aksesuar; Siyah Taşlı Gümüş Yüzüktür. İddialı tarzınız ile geceye Siyah Taşlı Gümüş Yüzük ile damganızı vurabilirsiniz. Çevrenizdekilerin beğenisi ve ilgisini Siyah Taşlı Gümüş Yüzük ile kendi üzerinize toplayabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde kendinize özel stilinizi yansıtabileceğiniz güzellikteki Siyah Taşlı Gümüş Yüzük’ü kullanabilirsiniz. 

Annenize, kız kardeşinize, eşinize/sevgilinize ya da arkadaşlarınıza özel, anlamlı ve iddialı hediye olarak Siyah Taşlı Gümüş Yüzük’ü verebilirsiniz. Sevdiklerinizi Siyah Taşlı Gümüş Yüzük ile mutlu edebilir, severek kullanacakları aksesuar olarak takı dolaplarının vazgeçilmez parçasını hediye edebilirsiniz.

Yüzüğün uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.