Flitreler
Kapat

Siyah Taşlı Şık Küpe KPG0039

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Siyah Taşlı Şık Küpe; parlak siyah taşına ışıltı katan minik taşları ile size zarif bir duruş verecektir. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinize veya tulumlarınızı canlandırmak için Siyah Taşlı Şık Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Siyah Taşlı Şık Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Siyah Taşlı Şık Küpe ile günlük şıklığınızı tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Siyah Taşlı Şık Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak Siyah Taşlı Şık Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi rahatsız etmeyecek güzel bir hediye olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.