Flitreler
Kapat

Somon Oval Roze Bileklik BIE0013

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺35,40

Somon Oval Roze Bileklik; soft rengi ve sade duruşu ile sizi kendisine çekecektir. Sarışın, esmer veya buğday ten farketmeksizin tüm tenlerde şık duracaktır.

Günlük kıyafetlerinizle zarif bileğinizi Somon Oval Roze Bileklik ile süsleyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Elbiselerinizde, tulumlarınızda ve bluzlerinizdeki zarif duruşu ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Somon Oval Roze Bileklik, şık, sade ve zarif görüntüsü ile güzelliğinize güzellik katacaktır. Zarif ve şık tarzı ile bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Düğün, nişan veya özel davetlerinizde Somon Oval Roze Bileklik ile kendinize sade ve şık bir dokunuş ekleyebilir, çevrenizdekilerin beğenisi kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz Somon Oval Roze Bileklik ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.