Flitreler
Kapat

Su Yeşili Kelebek Kolye KKG0008

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Su Yeşili Kelebek Kolye; zarif ve uzun gümüş zincirinin ucunda parlak taşlı ve yeşil renkte kanatları ile tasarlanmıştır. Dilerseniz zincir kısmını boynunuzda iki kez dolayarak kısaltabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz.

V yakalı gömlek/ bluzleriniz ya da dekolteli kıyafetleriniz ile Su Yeşili Kelebek Kolye'yi kullanabilirsiniz. Uzun veya kısa uçuş uçuş elbiseleriniz ile Su Yeşili Kelebek Kolye'yi kullanarak enerjinize enerji katabilirsiniz. Hareketli ve dinamik tasarımı sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecektir. Su Yeşili Kelebek Kolye’yi kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Zarif, şık ve canlı olmak istiyorsanız Su Yeşili Kelebek Kolye size istediklerinizi verebilecek bir tasarımdır. Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz özel bir akşamda ya da özel davetlerinizde şık kombininizi parlak, süslü ve hareketli kolyeniz ile tamamlayabilirsiniz. 

Anneniz, sevgiliniz/eşiniz, kız kardeşiniz ve arkadaşlarınız için hareketli, heyecan verici ve şık tasarımı ile Su Yeşili Kelebek Kolye’yi hediye olarak düşünebilirsiniz. Sevdiklerinizi şık hediyeniz ile mutlu edebilir, yüzlerinde içten ve sıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.