Flitreler
Kapat

Taşlı Dore Kurdela Toka TB0007

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Taşlı Dore Kurdela Toka; altın rengi  üzerine parlak taşları ile tasarlanmış şık bir tokadır. Uzun veya kısa saç farketmeksizin; düz, dalgalı veya kıvırcık saçlarınızı Taşlı Dore Kurdela Toka ile şık gösterebilirsiniz. Tüm saç renklerine uyum sağlayacaktır.

Özel günlerinizde, Taşlı Dore Kurdela Toka ile at kuyruğu yapılmış saçınızla gün içinde şık bir görünüm elde edebileceğiniz gibi; akşam özel bir davette de topuz yaptırdığınız saçlarınızla kombinleyerek  zerafetinizi gösterebilirsiniz. Sadeliği seven bayanların tercihi Taşlı Dore Kurdela Toka, severek kullanabileceğiniz bir aksesuarınız olacaktır. Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir.

Taşlı Dore Kurdela Toka uygun fiyatı ile sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz sade ve güzel bir seçenek olabilir. Sevdiklerinizi hoş ve cebinizi hiç rahatsız etmeyecek bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.

Tokanın uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.