Flitreler
Kapat

Taşlı Fiyonk Broş BB0023

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı Fiyonk Broş; şıklığınızı tamamlayacak eşsiz parçalardan biridir. Kendinizi süslemenizin en etkileyici yoludur.
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Dilerseniz Taşlı Fiyonk Broş'u; elbisenizin dekoltesinde kullanabilir ya da elbisenizin kemer tokasını süsleyebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Taşlı Fiyonk Broş'u kolye ucu olarak da kullanabilirsiniz. Her yaştaki bayanların severek kullanacağı zarif bir broştur. Taşlı Fiyonk Broş'un zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenize, arkadaşınıza, sevgilinize Taşlı Fiyonk Broşu hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla kıyafetlerinizi hareketlendirebilir, ışıltınızı ve güzelliğinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Takı dolabınızın en nadide parçası olacak Taşlı Fiyonk Broş, vazgeçilmez aksesuarınız olacak ve uzun süre severek kullanacaksınız.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.