Flitreler
Kapat

Taşlı İnci Şık Broş BB0018

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı İnci Şık Broş'u göz alıcı ve şık duruşunuza son dokunuş olarak ekleyebilirsiniz. Çevrenizdekilerin dikkatini çekmeyi ve beğenisini kazanmayı Taşlı İnci Şık Broş ile sağlayabilirsiniz. Her bayanın takı dolabında bulunması gereken eşsiz ve nadide bir parçadır.
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Dilerseniz Taşlı İnci Şık Broş'u; elbisenizin dekoltesinde kullanabilir ya da elbisenizin kemer tokasını süsleyebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Her yaş bayanın severek kullanacağı Taşlı İnci Şık Broş, zarif bir broştur. Taşlı İnci Şık Broşun zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenizi, arkadaşlarınızı veya sevgilinizi Taşlı İnci Şık Broş ile mutlu edebilirsiniz. Şık ve asil tarzı ile sevdiklerinizin, uzun yıllar severek kullanabilecekleri hoş bir tercih olacaktır.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.