Flitreler
Kapat

Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik BIB0052

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺47,20
Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik; büyük kalp deseni ve parıltılı taşları ile güzelliğinize güzellik katacaktır. Dikkat çekici olmayı seven bayanlar için Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik, sizi gecenin gözdesi yapacaktır.
Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik, takı dolabınızda bulunması gereken bir parça olup, gece şıklığında öne çıkmanızı sağlayacaktır. Beyaz tenli bayanlar siyah, füme gibi koyu tonlarda etek, elbise ve/veya bluzlerle tercih edebilirken, buğday tenli ve esmer bayanlar beyaz, krem, pudra gibi açık tonlardaki giysilerle rahatlıkla kullanabilirler. Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik, bileğinizi ince ve zarif göstererek sizi mutlu eder. Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik, her ortamda sizi zarifliği ve ışıltısı ile bütünleyecek özel bir tasarımdır.
Sevdiklerinize hediye olarak düşünebileceğiniz Taşlı Kalp Kelepçe Bileklik ile onları mutlu edebilirsiniz. Modern ve şık tarzı ile bileğinizden çıkarmak istemeyeceksiniz. Değişik modelleri sevenlerin takı dolaplarında ayrı bir yer edinecek bir bilekliktir.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.