Flitreler
Kapat

Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası TB0011

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60

Taşlı Lame Atkuyruğu Tokasışıklığı ve sadeliği seven bayanların tercihi olabilecek bir tasarımdır. Uzun, düz veya dalgalı saçlarınızı Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası ile toplayabilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel davetlerinizde, saçlarınızda Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası'nı kullanabilirsiniz. Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Şık ve kibar duruşu ile istediğiniz her yerde Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası'nı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz günlük olarak kullanabilir, dilerseniz akşam özel bir davette topuz yaptırdığınız saçlarınızla kombinleyerek zerafetinizi gösterebilirsiniz.

Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza ve annenize hediye edebileceğiniz, Taşlı Lame Atkuyruğu Tokası ile  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Tokanın uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize  girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.

Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı