Flitreler
Kapat

Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik BIB0053

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺47,20
Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik; parlak taşları ile özel tasarlanarak süslenmiştir. Yılan figürü; yenilenmeyi, güçlü olmayı, koruyuculuğu ifade etmektedir.
Özel davetlerinizde, en şık abiyelerinizi sıradanlığın dışında olan Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik ile kombinleyerek, gecenin en göz alıcı kadını siz olabilirsiniz. Her ortamda sizi zarifliği ve ışıltısı ile bütünleyecek özel bir tasarımdır. Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik; farklılığı ve dikkat çekici olmayı sevenlere, özgün bir görünüm kazandıracaktır. Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik'i dilerseniz günlük kombinlerinizde de kullanarak iddialı duruşunuzu ön plana çıkartabilirsiniz. Gösterişli ve farklı oluşunuzu gün içinde de yansıtabilirsiniz.
Sevdiklerinize özel ve farklı bir hediye arıyorsanız, Taşlı Lame Kelepçe Yılan Bileklik tam da istediğiniz farklılığı yaratacak bir bileklik olacaktır.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.