Flitreler
Kapat

Taşlı Lame Küpe KPG0123

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺25,96

Taşlı Lame Küpe; desenli ve parlak iç kısmı ile zarif ve şık bir küpedir. Sadeliği ve zarifliği seven bayanların tercihi olacaktır.

Günlük kombinlerinizde şık bluzleriniz veya elbiseleriniz ile Taşlı Lame Küpe’yi kullanarak ışıltınızı gün boyunca çevrenize yansıtabilirsiniz. Klasik havanıza Taşlı Lame Küpe ile farklı bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Doğum günleri, özel yemekleriniz, davetleriniz, kutlamalarınız ya da arkadaşlarınızla buluştuğunuz özel akşamlarda güzelliğinize Taşlı Lame Küpe ile güzellik katabilir ve çevrenizdekilerin beğenisini alabilirsiniz. Düğün, nişan gibi özel organizasyonlarınızda en sevdiğiniz kombininizi Taşlı Lame Küpe ile tamamlayarak gecenin en şık bayanı siz olabilirsiniz.

Sevdiklerinize Taşlı Lame Küpe’yi hediye edebilirsiniz. Klasik, şık ve zarif tarzı ile sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.

Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.