Flitreler
Kapat

Taşlı Otantik Set Takı STG0006

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺76,70

Taşlı Otantik Set Takı; parlak taşları ve spiral deseni ile şık bir hava katacaktır. İddialı ve gösterişli olmayı seven bayanların tercihi olabilecek özel bir tasarımdır.

Özel davetlerinizde, düğün veya nişanlarda en şık kıyafetinizi Taşlı Otantik Set Takı ile tamamlayarak gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Güzelliğinize Taşlı Otantik Set Takı ile güzellik katabilir, alımlı duruşunuzu çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Takı dolabınızdaki nadide parçalarınızdan biri olacaktır. Dilerseniz gündüz şıklığınızı da Taşlı Otantik Set Takı ile tamamlayarak iddialı duruşunuzu gösterebilirsiniz. Taşlı Otantik Set Takı, sizi özel ve güzel hissettirecektir. İnce ve uzun boynunuzda zarif kolyesi ile şıklığınızı tamamlayabilir, küpeleri ile güzelliğinize küçük dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Annenize, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza şık, gösterişli ve güzel bir hediye arıyorsanız; Taşlı Otantik Set Takı sizin tercihiniz olacaktır. Sevdiklerinize yeni yılda özel ve şık Taşlı Otantik Set Takı'yı hediye ederek ,sevdiklerinizi mutlu edebilir ve yeni yılda güzelliklerine  güzellik katabilirsiniz.

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.