Flitreler
Kapat

Taşlı Roze Fiyonk Broş BB0006

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı Roze Fiyonk Broş; klasik ve otantik tarzı ile size asil bir hava katacaktır. Altın rengi fiyonkları, parıltı taşlarla süslenen özel ve şık bir  tasarımdır..Taşlı Roze Fiyonk Broş, takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır. Kolayca kombinleyebileceğiniz için en sevdiğiniz broşunuz olacaktır.
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Taşlı Roze Fiyonk Broş'u; elbisenizin dekoltesinde kullanabilir ya da elbisenizin askılarında veya şık tulumlarınızın askılarında kullanarak kendinize özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde klasik bir hava yaratmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda Taşlı Roze Fiyonk Broş'u kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Taşlı Roze Fiyonk Broşun zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel, otantik ve klasik bir tasarım olan Taşlı Roze Fiyonk Broş'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Taşlı Roze Fiyonk Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.